PAKIETY FOTOGRAFII

Poniższe PAKIETY FOTOGRAFII można powiększyć o:
wywołanie 10 lub 15 zdjęć z sesji na papierze LUSTRE lub SILK w formacie 15×23 cm, które będą zapakowane w ozdobny kartonik
– mini albumik (idealny na prezent) ma tylko 3,5 x 4 cm a tyle uroku w sobie! W środku 9 rozkładóweczek- jest naprawdę uroczy.

mini albumik – 3,5-4 cm

SESJA NOWORODKOWA

fot. Karolina Kotula / Sesja noworodkowa – domowa

Sesja noworodkowa trwa od 2 do maksymalnie 3 godzin i wykonywana jest w domu noworodka lub u mnie na Mokotowie. Posiadam mobilne studio, które zabieram ze sobą.
Po sesji noworodkowej rodzice otrzymują zdjęcia online oraz na płycie CD, gdzie zawarte będą dwa foldery ze zdjęciami. ***

Do wyboru pakiety fotografii:
10 zdjęć na płycie CD/online
15 zdjęć na płycie CD/online

SESJA CIĄŻOWA I BRZUSZKOWA

Sesja ciążowa odbywa się pomiędzy 6 a 8 miesiącem ciąży i trwa zwykle około 2 godzin. Odbyć się może w domu przyszłej mamy, u mnie na Mokotowie lub też w plenerze (przewidziana pora roku sesji plenerowej od wiosny do ciepłych dni jesieni). Wsparcie przy stylizacji ubioru mile widziane 😉 Posiadam mobilne studio, które zabieram ze sobą.
Po sesji brzuszkowej mama otrzymuje zdjęcia online oraz na płycie CD, gdzie zawarte będą dwa foldery ze zdjęciami.***

Do wyboru pakiet:
10 zdjęć na płycie CD/online
15 zdjęć na płycie CD/online

SESJA RODZINNA

Sesje rodzinne odbywaj się przez cały rok i jest to najcudowniejsza pamiątka dla całej rodziny. Sesja odbyć się może w domu rodzinnym, u mnie na Mokotowie lub też w plenerze (przewidziana pora roku sesji plenerowej od wiosny do ciepłych dni jesieni). Posiadam mobilne studio które zabieram w nawet najdalsze rejony. Sesje rodzinne polecam aby wykonać w domu rodzinnym, w stylu lifestyle. Po sesji rodzinnej, otrzymają Państwo zdjęcia online oraz na płycie CD, gdzie zawarte będą 2 foldery ze zdjęciami.

Do wyboru pakiet:
10 zdjęć na płycie CD/online
15 zdjęć na płycie CD/online

***Po wszystkim w otrzymanym linku do prywatnej galerii online oraz na płycie CD będą znajdować się 2 foldery. Pierwszy folder to zdjęcia gotowe do wywołania (wysoka rozdzielczość). Drugi folder zawiera pliki z logo karkot.pl, które są odpowiednio przygotowane do publikacji w sieci oraz na portalach społecznościowych ( te wyłącznie mogą być umieszczane w internecie przez rodziców, a ich jakość i wielkość będzie do tego odpowiednio przygotowana). Oczywiście istnieje możliwość, żeby dostępne pakiety fotografii rozbudować o dodatkowe 5/8/10 zdjęć.

REPORTAŻ CHRZTU ŚWIĘTEGO