o mnie


W życiu momenty mijają bardzo szybko, ale dzięki fotografiom możecie je zachować na całe życie – to opowieści z Waszego życia zapisane w zdjęciach”

Mam na imię Karolina. Z wykształcenia jestem ekonomistką a z pasji od lat fotografką. Mieszkam w Warszawie choć często bywam w podróży. Pracuję tam gdzie dzieje się coś ważnego nie ograniczona kilometrami. Obserwuję, analizuję, podziwiam i zapisuję obrazy.
W ciągłym pędzie podążam za spełnieniem……..

“backstage z sesji plenerowej – Ogród na dachu Biblioteki UW.

Jako fotografka wtapiam się w tłum, po ciuchu i niezauważona towarzyszę w wyjątkowych dla Was chwilach. Fotografując tworzę opowieści z Waszego życia tak by za wiele lat moje fotografie wciąż dawały Wam radość i wzruszenie.

Bardzo ważne są dla mnie Wasze emocje, które „zamknięte” w moich fotografiach pozwolą Wam na długo cieszyć się tamtą chwilą. Jeśli coś umknie Waszej uwadze – ja to uchwycę, jeśli coś będzie zapomniane – ja Wam o tym przypomnę. Taka jest moja rola, dlatego kocham to co robię.

Jako fotografka chce Wam towarzyszyć w każdym dla Was wydarzeniu. Pamiętajcie że przy wyborze fotografa należy patrzeć nie tylko na sprzęt którym włada ale przede wszystkim na osobowość, pierwszy kontakt z Wami oraz wrażliwe oko czyli fotografie ukazane w portfolio bo to właśnie one, dobrze uchwycone, tworzą prawdziwy reportaż a zarazem spełniają wszystko tak jak sobie wymarzyliście.

Zapraszam do kontaktu: kontakt@karkot.pl

Link do fb: www.facebook.com/karkotpl